Ali Kaan BAŞHAN

Kendi Kişisel Blogum

Son Yazılar

ders

Okuldayım Dersin Başlamasına 4 Saat Var

Bugün sabahtan bir ders vardı gittiğimde o dersin iptal edildiğini öğrendim. Diğer derse de o ders varken bile 3 saat vardı şimdi bu derste iptal olunca 4 saat oldu. 3 saat bile çok geliyordu açıkçası zaten kaç haftadır haftanın bugünü okula gitmiyordum fakat devamsızlık denilen bir durum olduğundan dolayı, daha sınavlara girmeden sınıfta kalmamak için gittim istemez istemez. ( ister istemez diyemedim ) Şuan 1 saat geçti geriye kaldı 3 saat. Video falan çekeyim dedim, bu aralar youtube içinde bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Yalnız sadece yapmaya çalışıyorum, yeni başlayan biri ne kadar düzgün ve eğlenceli yapabilirse  ( bu arada videolarım cidden hiç eğlenceli değil, orada da böyle yazdıklarımı söylüyorum gibi bir şey , böyle değil tabi de hareketli şeyler yapmıyorum yani) neyse konudan fazla çıkmayayım.

Video çekerim diye düşünürken boş sınıf falan aradım bulamadım. Sonra yemekhaneye gittim kimse yoktu saat erken olduğundan dolayı fakat biri gelip görecek diye çok utandığımdan yapamadım. Bir kelime dedim kapattım bir daha denedim yine bir kelime dedim kapattım. Şimdi kantine geldim. Burada herkes konuştuğundan test etmek için konuştum 15 saniye kadar ve kapattım. Bilgisayardan dinlediğimde diğerlerinin sesinden sesimin duyulmadığını gördüm. Belkide bahane buluyorum. Neyse sonuçta istediğim şey zaman geçirmek ve bunu yazarken de zaman geçiriyorsam yani herhangi bir şekilde sıkıntı yok.

Arkadaş

Arkadaşı olanlardan bazıları arkadaşları ile konuşuyorlar, diğer kalan bazıları da telefonları ile oynuyorlar. Sen olsan hangisini yapardın diye sorarsanız bilmiyorum. Sonuçta inandan insana değişiklik gösterir bu tür şeyler. Herkesin hoşuna giden şey bir olmayabilir. Belki o arkadaşlar arasında yalnızca gezerken konuşmak hoştur diğer zamanlarda yan yana durmak, aynı yerde, ortamda bulunmak hoştur. Yani bir şey diyemeyeceğim. Bunun haricinde başım ağrıdı sesten. Herkes konuşuyor normal olarak, bende konuşmadığımdan bütün sesleri dinliyorum ve bana gelen şey gürültü. Birinin a harfi birinin d harfi hepsinin birleşmiş hali geliyor. Tam bunu yazarken ses bi azaldı. Yazdıklarımı hepsi okuyor olamaz değil mi? Daha yayınlamadım bile 🙂 Sesleri azalınca arkada çalan şarkının sesini duymaya başladım. Yada arkada bir şarkı çaldığını fark ettim. Yine artıyor…

Yani

Aslında bu üç noktadan sonra yazıyı bitirmiştim fakat, etrafa bakındığımda yapmaya cesaret edebileceğim pek bir şey olmadığını gördüğümden yazabildiğim kadar yazacağım. Yapmaya cesaret edemedim şeylerden biri tanımadığım bir masaya gidip merhaba demek gibi bir şey 🙂 . Bu yazıyı okurken onu demeye ne var diyebilirsiniz fakat gerçek hayatta yani yazıyı okumakla yapmak biraz farklı his veriyor. Heyecan mı utanma mı yoksa bilmediğim bir hissi bu iki kelimeyle mi anlatmaya çalışıyorum bilmiyorum. Neyse burada beğendiğim iki tane oyun var, yani kantinde hoşuma giden oyunlar. Kantinde olduğumu bir kez daha hatırlatmak istedim yazının burasına kadar okuduğunuz her şeyi aklınızda tutmanın zor olabileceğini düşündüğümden dolayı. Bu oyunlardan biri langırt, diğeri de air hockey diye mi yazılıyor bilmiyorum, işte öyle bir şey. Bir disk var elinizdeki vurma şeyiyle, o diske vuruyorsunuz rakibinizin kalesine gol atmaya çalışıyorsunuz. Ben böyle dediğimde bir şey anlayamadıysanız bile inanın bu oyunu bir yerlerde görmüşsünüzdür.

Yazının sonunu getiremiyorum, elimden geldiğince uzun yazayım dedim fakat şuan yazmak, zevkli olmaktan çıkmaya başladı bu yüzden burada bitiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yazılardan Haberin Olsun Mail adresim:

Kategoriler